- Kunststof / Klikbevestiging
- Voor Snap-On scheerkoppen
- Set van 3 mm tot 13mm
16,-
- Gratis verzending vanaf € 99,- in NL & BE
- 30 dagen bedenktijd: gratis retourneren
- Gratis achteraf betalen met Klarna
- Voor 15u besteld, morgen in huis (ma-vrij)
- Bestelling afhalen bij een DHL Parcelshop in de buurt
Scheer de vacht van je hond op verschillende lengtes
Deze basis-set opzetkammen van Andis is geschikt voor vrijwel alle Oster, Andis en Wahl tondeuses. De kammetjes zijn ideaal voor het op lengte scheren van makkelijke vachten.
De opzetkammen kunnen alleen bevestigd worden op scheerkopje nummer 10. Dit is het scheerkopje dat standaard bij de tondeuses wordt geleverd.
Deze set bestaat uit vier universele kunststof opzetkammen:
- 1x 1/8 3mm
- 1/4 6mm
- 3/8 10mm
- 1/2 13mm.
Hoe bevestig je de Andis Kunststof opzetkammen op je scheerkop?
De Andis kunststof opzetkammen plaats je over de scheerkop heen. Dit kan alleen over scheerkop nummer 10 (op andere kopjes passen geen opzetkammen). Schuif het klipje eerst over de achterzijde heen en schuif hem een klein beetje naar voren. Zodat hij over de tandjes van de scheerkop heen valt.
Doordat je scheert met een opzetkam wordt alleen het haar afgeschoren dat voorbij de opzetkam steekt. Hierdoor blijven de haren dus langer wanneer je zonder opzetkammen scheert.
Sterke kunststof opzetkammen
De tanden van de kunststof opzetkammen zijn vaak wat dikker. Dit is om stevigheid te garanderen en te zorgen dat de kam niet door de huid 'zwabbert'. Het nadeel van iets dikkere vertanding is dat dit voor meer weerstand zorgt. De kammen van kunststof zijn daardoor eigenlijk alleen geschikt voor makkelijke hondenvachten zonder enige vorm van klitten.
Heeft je hond een dikkere vacht of veel klitten?
Doordat de Andis Kunststof opzetkammen alleen op het standaard scheerkopje no.10 passen zijn ze minder geschikt voor dikkere vachten en vachten met klitten en vilt. Dit doordat de tandjes van dit scheerkopje te dicht bij elkaar staan om de dikkere haren goed mee te pakken.
In het geval van klitten of vilt is het ook niet slim om te kiezen voor opzetkammen. De kammen gaan namelijk voor het snijmes uit. Waardoor ze dikwijls al tussen de klitten blijven steken voordat het snijmes de klitten kapot kan snijden.
De oplossing hiervoor is te kiezen voor een skiptooth scheerkop voor dikke vachten. De tandjes van deze scheerkop staan iets verder uit elkaar. Hierdoor kan deze scheerkop gemakkelijker dikke haren en klitten mee pakken. Op deze kopjes passen helaas geen opzetkammen. Daarom zijn deze skiptooth scheerkoppen verkrijgbaar in diverse lengtes.
Je weet wanneer je hond een dikkere vacht heeft wanneer je er met een fijne kam (bijvoorbeeld een vlooienkam) niet gemakkelijk doorheen komt.
Specificaties Andis kunststof opzetkammen set (#21318) 4 stuks
Doeldier: | Honden |
---|---|
Geschikt voor de volgende scheerkoppen: | Snap-On scheerkop 10, Snap-On scheerkop 15, Snap-On scheerkop 30, Snap-On scheerkop 40 |
Hoeveel opzetkammen in set?: | 4 st |
Inhoud Omdoos: | 6 |
Probleem: | De vacht wordt met de standaard scheerkop te kort |
Productsoort: | Opzetkammenset |
Set: | Set |
Vachtsoort: | Goed doorkambare vachten, Makkelijke vachten |
opzetkammen materiaal: | Kunststof |
Productbeoordelingen Andis kunststof opzetkammen set (#21318) 4 stuks
snel geleverd, fijn product.
De opzetkammen bevallen goed, de bestelling is snel en correct geleverd. Bedankt!
May 9, 2015 11:10
Fijne opzet kammen
Fijne opzetkammen. Voor een goede prijs.
W.
March 6, 2021 17:21
scheert niet prettig
deze kortere opzetstukjes gekocht als aanvulling op onze (kwalitatief betere) andere opzet stukken. met onze doodle veel moeite om met deze goed door de vacht te komen. scheert erg lastig. vermoedelijk door de afstandshouders die tov mn andere opzetstukken veel dichter bij elkaar zitten. In ons geval helaas onbruikbaar. Geen aanrader voor een doodle met fleece vacht. Reactie Macrovet: Voor honden met een hele dikke moeilijke vacht zijn opzetkammen niet aan te raden. Beter kun je dan een skiptooth scheerkop gebruiken.
Yoeri
August 1, 2022 05:27
Andis set opzetkammen (#21318) 4 stuks
aangezien ik allen Goldens trim gebruik ik ook maar n stand van deze set. je kan er lekker de nek van de hond mee uitdunnen alvorens met de efileerschaar het verder te verfijnen.
a.p.e.m. coster
August 19, 2010 08:34
zijn goede opzetkammen
Samen me de osterscheerkam nr 10 een prima product!
April 8, 2014 05:25
Prima kwaliteit
Ik ben uiterst tevreden over mijn aankoop. Van Andis ultra edge super 2 speed brushless honden tondeuse en ook de opzet kammen die ik apart erbij kocht, doen prima hun werk. Ons hondje is eindelijk weer vlot getrimd met mooi resultaat. Ook zeer blij met de gratis bijgeleverde smeer olie voor de tondeuse, want die kleine flacontjes die bij een toestel zitten geraken meestal te vroeg op.
Hilde
November 18, 2021 05:35
Tevreden over andis opzetkammen
Ik ben tevreden over de opzetkammen. Kan ze gemakkelijk op mijn tondeuse klikken en hierdoor snel op verschillende standen/haarlengte wisselen. Ik ben er blij mee.
November 21, 2018 04:57
De eenvoud zelf en voldoet aan mijn verwachtingen
Voldoet aan mijn verwachtingen.
February 7, 2021 16:30
Beoordeling.
Prima bedrijf, besteld en ook snel geleverd. Zeer tevreden over de service en kwaliteit. Zeker aan te raden!
June 10, 2014 05:33
Goede aankoop
Ik heb deze opzetkammen nu al een paar gebruikt en ben er zeer tevreden van. Ze komen niet los en passen perfect op mijn tondeuse.
Joan Mathu
June 2, 2017 16:23